מצטיינים ביחידת החימוש של פיקוד צפון
03/02/2014 16:55:17

 

גאוות יחידה: במהלך כנס מיוחד שנערך בשבוע שעבר ביחידת החימוש המרחבית של פיקוד צפון, רס"ל מוראד גסאן מעין אלאסד ורב"ט שחאדה דאהר מסג'ור זכו בתעודת הצטיינות כאות הוקרה על פועלם במהלך השנה האחרונה. 

 

גסאן בן ה-33 משרת כ-6 שנים ביחידה. בתפקידו הוא משמש כבוחן אופטיקה עבור כלים שונים בצה"ל-כלי נשק מיוחדים, אמצעים לראיית לילה ועוד. כחלק מתרומתו הרבה ליחידה, חסך כחצי מיליון שקלים בזכות יוזמה מיוחדת אותה פיתח. מפקדו, רס"ן רוני יצחקי תיאר את גסאן כ"אחראי, מסור ומקצועי, אחד שתמיד נכון לעזור ויודע לפעול באופן הטוב ביותר". גסאן מצידו קורא לחיילים לפתח את עצמם בצבא ו"לחשוב מחוץ לקופסא" במהלך שירותם על מנת לתרום ככל שניתן עבור המדינה. 

 

דאהר, בדומה לגסאן מאמין כי יש תמיד לפעול מעבר למצופה ולעבוד בצורה המקצועית ביותר שניתן. שחאדה דאהר בן ה-21 משרת למעלה משנה כמכונאי רכבים ביחידה- האמרים, סופות ועוד, ומקווה לעסוק בתחום גם בעתיד. תעודת ההצטיינות הוענקה לו על עבודתו הרצינית ותרומתו המשמעותית ליחידה. מפקדו, רס"ן אדיב שופני אמר כי שחאדה "מקצועי ואחראי מאוד, מהווה דוגמה אישית לחבריו ויודע לרתום את חבריו למשימות שונות". 

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!