תמונה מחממת לב היוותה השראה לאפליקציה
28/01/2014 10:22:42

מצילום לאפליקציה: תמונה מחממת לב של חייל מקריא לבתו סיפור לפני השינה היווה השראה לאפליקציה שמקרבת לבבות של ילדים והורים, גם מרחוק.

 

 

ארבעה סטודנטים למנהל עסקים מלונדון הגו את הרעיון לאפליקציה כשנתקלו בתמונה של חייל, שמנסה להקריא לבתו סיפור לפני שינה באופן מסורבל מאד, דרך מצלמת רשת. לאחר חודשים רבים של תכנון, הם משיקים לראשונה את "קריבו", אפליקציה להקראת סיפורים מרחוק, שמאפשרת להורים ולילדיהם לקרוא סיפור סימולטנית, גם כשהם נמצאים אלפי קילומטרים אחד מהשני.

 

 

ממחקר שפורסם לאחרונה עולה, כי הורים שמקריאים לילדיהם סיפור לפני שינה חווים חידוש נעורים. מייסדי קריבו, בן מלט, פיליפ לינמן, סי דנק ואלוורו סבידו מקווים כי האפליקציה תקסום, לא רק לאנשי צבא, אלא גם לזוגות גרושים, לסבים ולסבתות, או אפילו לכאלו שעובדים בשעות לא שגרתיות. 

"ישנן כל כך הרבה משפחות מופרדות בימים אלו, אם זה בגלל גירושים או עבודה, הם לא מבלים מספיק זמן עם ילדיהם", מסביר לינמן. "מטרת האפליקציה הזו היא לאחד בין המשפחות באמצעות טכנולוגיה ולאפשר להם לחלוק רגע אינטימי – שהוא במקרה הזה – סיפור לפני השינה".

 

התמונה שהציתה את דמיון המפתחים

 

האפליקציה זמינה להורדה בחינם ב-iTunes באייפד. ברגע שמתחברים, ניתן לבצע שיחת וידאו, כשעל הצג מוקרן הסיפור. בכל פעם שמישהו יצביע על איזשהו חלק בסיפור, החלק הזה יופיע גם במרקע של האחר, כך יוכלו לשתף חוויות בזמן אמת.

מקור: ישראל היום.

http://www.israelhayom.co.il/article/152745

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!