אחרי תקופה של תעלומה אנג'לינה פארס מגיבה על דברי לוזין מלאק
23/01/2014 00:57:35

לאחר הפרשה שהסעירה את העדה הדרוזית ועוררה אותה מחדש, ביציאת הדוגמנית הדרוזית החדשה לוזין מלאק, אמרה בראיון לידיעות אחרונות ששוחחה עם אנג'לינה פארס הדוגמנית לשעבר ואשת העסקים החדשה שעזבה את הארץ לפני כשלוש שנים בעקבות איום ממשי על חייה לאחר רצח אחותה מאיה .

 

 

חשוב לציין, שאנג'לינה פארס בת הכפר הדרוזי ראמה שבגליל, נאלצה לפרוש לפני שבע שנים מתחרות מלכת היופי עקב איומים על חייה בשל "חילול כבוד העדה". סיפורה זכה בזמנו לפרסום רב, אולם רק מעטות הלכו בעקבותיה והעזו לצאת בגלוי נגד אורחות החיים השמרניים והקפדניים של העדה.
בשיחה עם פארס ציינה "אני לא נגד התפחתחות ולפרוץ דרך חיים חדשה, אבל בדברי לוזין מלאק קיימת הגזמה כמעט גדולה, ישלנו המון צעירים עם ראש פתוח וחיים בחיים מפותחים "
אנג'לינה הוסיפה :"אני לא מחזקת ולא חיזקתי אותה, עברתי צרות שלא מאחלת לכל אחת לעבור אותן, אבל את מטרתי אני שמה מול עיניי וממשיכה להגשים את החלום שלי, כמובן לא איך שמתנהגת לוזין "!
אנג'לינה סיימה :"אני גרה היום בארצות הברית, מנהלת ומקדמת עסקים ונדל"ן , גרה לבד וחיה באושר, יש לי חברות שהתשלבתי איתן פה ואהבתי את המקום שאני בו נמצאת ".
מעוניינת לחזור לארץ ?
השיבה פארס :"כנראה בעתיד הרחוק, ישלי עוד המון מה לעשות פה, החלום שלי עוד לפניי ".

הראיון המלא, בקרוב !!!

 

 

 

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!