3 מצטיינים מהצפון קיבלו תעודות מידי שר החינוך סגנו והמנכלית
20/01/2014 13:01:10

'' מלאכת החינוך היא עשיה עם קדושה . המעשה החינוכי נותן הזדמנות קסומה לגעת בלב , בנפש , בנשמה , בחשיבה וברוח של התלמיד הצעיר , להשפיע עליו , לציידו בפנס ובמצפן , להראות לו היכן המגדלור וכוכב הצפון  , לסמן לו את הנתיב ולסייע לו להצמיח כנפיים ,לפרוח ולעוף . המצוינות בחינוך יסודה אהבה וסופה אהבה . תלמיד מאושר הוא זה שמחנכיו ומוריו עשו את מלאכתם באהבה , בחיבוק ובחום והתוצאות הן 'חברת מופת' חינוכית וערכית שמניבה למידה משמעותית , הישגים , ערכים , הצלחה , מצוינות והצטיינות .

 

הצטיינות, מקצוענות ומצוינות הם מנוף , מנוע , אבן ראשה וכלי אסטרטגי שבכוחו להעצים תוצרים ולחולל תמורה , שינוי ומפנה מהותי ומשמעותי בכל הקשור להצלחות , ערכים והישגים .

 

אני מאד שמחה , נרגשת וגאה על בחירתם של חיים גבאי , מחמ'ד , מוחמד סוואעד , מפקח במינהל ח'ן ואיעתידאל טרביה , מזכירת הפיקוח לעובדים מצטיינים ארציים של המשרד לשנה זו , מברכת אותם מעומק הלב על הזכייה ומאחלת להם המשך עשייה נאה , מוצלחת, פוריה ומשובחת הן במישרין והן בעקיפין במעשה החינוכי '' .

כך , מנהלת המחוז , ד'ר אורנה שמחון , בתום הטכס הארצי שנערך אמש .

 

דובר המחוז , דויד גורלי מציין כי הטכס נערך במעמד השר , הרב שי פירון , סגנו ומנכלי'ת המשרד מיכל כהן .

בטכס הודה השר בחום לבני משפחות הזוכים על שאיפשרו להם לעבוד , להשקיע מעבר לזמן העבודה הרשמי  ולהצטיין , לא פעם על חשבון זמן איכות שלהם . 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!