אלוף משנה הישאם איברהים ישיא את משואת צהל ביום העצמאות ה 72
11/04/2020 23:07:31
ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי העביר את המלצתו על אלוף-משנה הישאם איברהים להשיא את
משואת צה״ל ביום העצמאות ה72 למדינת ישראל. 
 
המלצת הרמטכ״ל אושרה על ידי יו"ר ועדת השרים לסמלים וטקסים, השרה מירי רגב. 
 
*מדברי ראש המטה הכללי, רב-אלוף אביב כוכבי*: 
״אל״ם הישאם, מפקד בית הספר לשריון, בן העדה הדרוזית, מהווה בסיפורו האישי ובפועלו הפיקודי לאורך השנים, סמל לחיבור בין קבוצות ומגזרים שונים המשרתים בצה״ל.
הישאם, קצין מצטיין, מהווה דוגמא להיותו של צהל צבא העם המאפשר הזדמנות שווה לכל המשרתים בו.
הישאם חותר כל שנותיו בצה״ל לפעול בהתנדבות מעבר למסגרת תפקידו. הוא ממקד את רוח ההתנדבות באוכלוסיות חלשות ובחיבור לחברה הישראלית ולצה״ל.
אני גאה על הבחירה בהישאם להדליק את משואת צה״ל ביום העצמאות ה-72״.
 
אלוף-משנה איברהים בן העדה הדרוזית פועל שנים רבות לחיזוק הקשר בין צה"ל, צבא העם, לכל חלקי העם. הוא פועל לעודד גיוס והשתלבות כל בני המגזרים, פועל לחיזוק פרויקט 'בית גיל', במסגרתו מתנדבים חיילי החטיבה בראשותו לסייע לילדים עם צרכים מיוחדים, הוא מתנדב שנים ארוכות במסגרות לאוכלוסיות מיוחדות. עשייתו החברתית המגוונת מביאה לידי ביטוי את אישיותו יוצאת הדופן כקצין, כישראלי וכאדם. רוחו ההתנדבותית והערבות ההדדית, הנישאות על כתפיו בגאון,  מחזקות את השריון הרוחני של העם בישראל.
 
*השרה מירי רגב בירכה על הבחירה הראויה באלוף-משנה הישאם איברהים:*
״אני שמחה על ההחלטה לבחור באל״ם הישאם איברהים להשיא את משואת צה"ל ביום העצמאות ה- 72 של מדינת ישראל. 
אל"ם איברהים, מפקד חטיבה 460 בביה"ס לשריון, מביא לידי ביטוי באורח מופתי את הכוחות המחברים והמאחדים את הקהילות השונות בישראל לכדי רקמה אנושית ישראלית אחת.
אל"ם איברהים מסמל באישיותו את הברית והקשר העמוק בין בני העדה הדרוזית למדינת ישראל ואזרחיה. בעשיתו הוא תורם רבות לחוסנה של החברה הישראלית לביטחונה ולקשר בין כל מרכיביה". 
 
טקס הדלקת המשואות הממלכתי, יערך השנה בסימן חיבורים בחברה הישראלית. הטקס, שייערך במתכונת מיוחדת, ללא קהל משתתפים, יעלה על נס את הלכידות החברתית, יבטא את קרבת הרוח, את איחוד הלבבות ואת הערבות ההדדית בכל חלקי עמנו, וזאת, כמיטב המסורת ולתפארת מדינת ישראל!
אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!