ערנותם של שוטרי משטרת ישראל מנעה היום אסון כבד
09/12/2017 22:13:24
דוברות המשטרה (לכיש):במהלך פעילות שוטרי הסיור היום, שבת, בעיר קריית גת, הבחין צוות הניידת ברכב שעורר את חשדם לאחר שנסע באיטיות וזגזג בכביש. כשעצרו השוטרים את הרכב הבחינו במיכלי גז שמחוברים בצורה מסוכנת במטרה להסב את הרכב לנסיעה על גז. לדברי הנהג - ״הדלק יקר״.*
 
במהלך היום בעת פעילות סיור שגרתית בעיר קריית גת, הבחין צוות הסיור ברכב אשר נוסע לפניו באיטיות ותוך זגזוג בכביש. לאחר שהורו לנהג לעצור בצד בבטחה, ניגש אליו השוטר והריח ריח חזק של גז אז הבחין במיכלי גז מונחים ברכב. למקום זומן בוחן רכב שמצא כי הנהג ביצע שינוי ברכבו והסביבה אותו עצמאית לרכב מונע גפ״מ. *״במעשיו סיכן באופן ממשי הנהג את עצמו ואת הסובבים אותו. תקלה קטנה יכלה בנקל לגרום לפיצוץ וכתוצאה מכך גם לנפגעים בנפש״,* הדגישו במשטרה.
 
בירור עם הנהג על שינוי זה העלה כי ביצע את השינוי בעקבות מחיר הדלק לטענתו. על פי הממצאים ברכב דאג הנהג להתקין מיכל גז בתא המטען ובנוסף עוד שני מיכלי גז מזגנים בתוך תא הנוסעים ושמלאים גם הם בגז בישול (גפ״מ).
בתום נטרול הסכנה ופירוק המילים על ידי לוחמי האש שהוזעקו גם הם למקום, נחקר הנהג ונרשמה כנגדו הזמנה לבית משפט תעבורה ורכבו נגרר מהמקום והועבר לרשות המשטרה.
 
מצ"ב תמונות לשימושכם -
*קרדיט דוברות המשטרה*
אהבתם? מוזמנים לשתף!
x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!