כתב אישום בגין ניסיון לרצח צעירה מתנדבת שירות לאומי
23/11/2013 18:41:46

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה הבוקר באמצעות עו"ד ענת נשר לבית המשפט המחוזי בחיפה כתב אישום נגד עמאר בן אברהים סואעד בן 23 מכפר נחף  בגין ביצוע עבירות של  ניסיון לרצח , החזקת סכין שלא כדין וגניבה.

 

ע"פ עובדות כתב האישום שירתה המתלוננת בת 19 בתחנת משטרת כרמיאל כמתנדבת בשירות הלאומי, בתקופה זו ריצה הנאשם  מאסר בדרך של עבודות שירות בתחנה המשטרה.

בתקופת ריצוי עבודות השירות פנה הנאשם מספר פעמים אל המתלוננת, ביקש לשוחח עמה, לקבל ממנה את מספר הטלפון הסלולארי שלה ולמסור לה את מספר הטלפון הסלולארי שלו, על מנת שתתקשר אליו. המתלוננת דחתה את פניותיו של הנאשם על הסף, הבהירה לו שאינה מעוניינת בקשר עמו, והביאה את פניותיו אליה לידיעת הממונה עליה בתחנת המשטרה, שהתרה בנאשם שיחדל ממעשיו. לאחר שהוזהר, חדל הנאשם מפניות ישירות אל המתלוננת, אך היה עוקב אחר מעשיה ונועץ בה מבטים.

ביום 5.11.13, בעת שהמתלוננת שהתה ליד משרד הסיור בתחנת המשטרה יחד עם חברתה, הבחין בה הנאשם ונעץ בה מבטים. המתלוננת פנתה אליו ודרשה ממנו שיפסיק להביט בה. הנאשם זעם על דבריה של המתלוננת וחש פגוע ומושפל. בסיום יום עבודת השירות נסע הנאשם לביתו, ובאותו ערב גמלה בלבו החלטה לדקור את המתלוננת בסכין ולגרום למותה.

למחרת בבקר, ביום 6.11.13, בסמוך לשעה 06:15, לאחר שהצטייד  הנאשם בסכין מטבח גדולה, באורך של כ- 30 ס"מ , אותה נטל ממטבח הבית ,התמקם במקום מסתור ברחוב החרושת,  סמוך לתחנת המשטרה, והמתין להגעתה של המתלוננת למקום בו נהגה להחנות את מכוניתה מידי יום. 

בסמוך לשעה  07:20 , הגיעה המתלוננת והחנתה כהרגלה את המכונית בצד הרחוב. הנאשם שהבחין בהגעתה של המתלוננת למקום, יצא ממקום המסתור שלו כשהסכין שלופה בידו, ניגש למכונית, פתח את דלת המכונית, ומיד החל לדקור בעוצמה את המתלוננת באמצעות הסכין בבית החזה משמאל בכוונה לגרום למותה. המתלוננת זעקה, נאבקה על חייה וניסתה להדוף מעליה את הנאשם באמצעות ידיה ורגליה, אך הנאשם המשיך לדקור אותה, משך אותה אל מחוץ למכונית, שם נפלה על הכביש, והמשיך לדקור אותה בכוח,  באמצעות הסכין, בגופה, בידה וברגלה, בכוונה לגרום למותה.

הנאשם דקרה את המתלוננת באמצעות הסכין שמונה פעמים,  ארבע דקירות בבית החזה משמאל, דקירה בעמוד שדרה גבי עליון מצד שמאל, דקירה בזרוע שמאל ושתי דקירות בירך שמאל.

המתלוננת שנחבלה קשות כתוצאה מהתקיפה נותרה שרועה על הכביש כשהיא מדממת קשות, והובהלה מיד לאחר מכן באמבולנס לבית חולים גליל מערבי בנהריה והועברה לחדר הלם ולטיפול נמרץ נשימתי.

אהבתם? מוזמנים לשתף!
x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!