רוני שטרן המתמודד על משבצת גליל ועמקים בליכוד - איש עסקים היכול להביא תנופה לצפון
27/12/2014 16:02:33

 

איש העסקים רוני שטרן צובר תנופה לקראת יום הבחירות בליכוד שייערך ביום רביעי 31.12.2014, כאשר הטלפנים במטהו מקבלים תגובות חיוביות מאוד לפנייה לתמוך בשטרן לכנסת. "מורגש מיאוס רב מן הפוליטיקאים הוותיקים, הציבור רוצה מצליחנים בכנסת ולכן רבים תומכים ברוני", מסרו ממטה הבחירות המרכזי של שטרן

 

איש העסקים וחבר הליכוד, רוני שטרן מכרמיאל, אב לשבעה ילדים, המתמודד על משבצת הגליל והעמקים בכנסת שמספרו בקלפי 309, צובר תנופה: מאות אנשי ליכוד בגליל והעמקים מביעים תמיכה במועמדותו, לא רק בגין כישוריו ותכונותיו של שטרן, כבעל ניסיון כלכלי ועיסקי עשיר, אלא משום תחושת המיאוס הכללית מהפוליטיקאים והעסקנים הוותיקים אשר לא סיפקו פתרונות בעבר.

 

אחת התופעות המעניינות אשר נרשמו השבוע במטהו של שטרן היא התגובה החיובית של מאות חברי וחברות הליכוד בצפון, אשר קיבלו שיחות טלפון מפעילי המטה, והביעו תמיכה נלהבת במועמדותו של שטרן בהיותו איש עסקים שאינו "נגוע" בביצה הפוליטית.

 

בימים אלו מסתיימות ההכנות האחרונות וההיערכות לקראת יום הבחירות ביום רביעי בשבוע הבא 31.12.2014, ונראה כי גלי התמיכה החדשים בשטרן יצרו אווירה אופטימית במטהו. 

 

שטרן עצמו שומר על איפוק ומדרבן את הפעילים הרבים לקראת היום הגדול: "יש עוד עבודה רבה לפנינו. אלו בהחלט בחירות בין הפוליטיקאים שנכשלו לבין איש עסקים אשר יכול להביא תנופה לצפון בכל תחומי החיים – דיור, תעסוקה, כלכלה, חברה ופיתוח. 

 

"מורגשת אופטימיות באוויר והגיע הזמן לאחר 67 שנים של פוליטיקה אשר לא התייחסה לצפון, לבחור חבר כנסת אשר מחוייב לכולנו, והמסוגל להניע מנוע כלכלי לצפון. נעבוד עד לשניה האחרונה של סגירת הקלפיות. אני מבקש מחבריי וחברותיי לתנועת הליכוד בצפון לבוא ולתמוך במועמדותי לכנסת – הצביעו 309, רוני שטרן – מנוע כלכלי לצפון".

 

לפרטים: גיא זקס, יועץ התקשורת של רוני שטרן, 052-3392556

 

 

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!