עיטור המופת יוענק לרס"מ זידאן סייף ז"ל
03/12/2014 16:23:48

 

רס"ר סייף נהרג בפיגוע בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים, בעת שחירף נפשו להצלת חיים. "היה שוטר למופת"

 

מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יוחנן דנינו, ערך היום ביקור תנחומים בביתו של רס"מ זידאן סייף ז"ל בכפר ג'ת-יאנוח. רס"מ סייף נהרג בפיגוע בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים, בעת שחירף נפשו להצלת חיים.   


 
המפכ"ל נפגש עם בני משפחתו ואמר להם כי הוחלט להעניק לו את עיטור המופת על תפקודו באירוע. "זידאן היה שוטר לתפארת וגאווה גדולה למפקדיו", הדגיש רנ"צ דנינו. לדבריו, "ככל שמתעמקים באירוע בולטת גבורתו של זידאן, שתפקד כגיבור ושיקף בצורה מעוררת כבוד את ערכיה ומטרותיה של משטרת ישראל בשמירה על הסדר, הביטחון והשקט הציבורי לאזרחי ישראל כערך עליון". אל המפכ"ל התלוו בביקור מפקד מחוז ירושלים ניצב משה (צ'יקו) אדרי, מפקד מחוז צפון ניצב זהר דביר, ראש אגף משאבי אנוש ניצב ירון בארי ומפקדים וקצינים נוספים ממחוז ירושלים.   

 

לאחר מכן המשיך המפכ"ל לביקור בבית משפחתו של רפ"ק ג׳דעאן אסעד ז"ל, במלאת 30 ימים למותו. רפ"ק אסעד נהרג בפיגוע הדריסה בירושלים בתחילת החודש שעבר.   

 

לביקור זה התלוו גם מפקד משמר הגבול, ניצב עמוס יעקב, ונציגים מפלוגתו של ג׳דעאן. במהלך הביקור העניקו המפכ"ל ומפקד מג"ב להוריו ולאלמנתו של ג'דעאן סמלים אותם ענד, המייצגים את שירותו במשמר הגבול לאורך השנים.עיטור המופת (משטרת ישראל)
עיטור המופת של משטרת ישראל ושירות בתי הסוהר הוא העיטור השלישי בחשיבותו מבין העיטורים הניתנים לשוטרי משטרת ישראל ולסוהרי שירות בתי הסוהר. העיטור מוענק על ידי המפכ"ל (לשוטרים) או על ידי נציב בתי הסוהר (לסוהרים).

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!