דודו של השוטר מינוח בראיון לגלצ- חוק הלאום פוגע בנו
24/11/2014 09:34:14

 

זה חוק ליהודים בלבד, אומר הבוקר מחמוד סיף, דודו של זידאן סיף שנרצח בפיגוע בירושלים בשבוע שעבר. בראיון לגל"צ הוא מוסיף כי הדרוזים נאמנים למדינה, וכי "חוק הלאום יגדיל את הטרור". האזינו

 

 

 

מחמוד סיף, דודו של השוטר זידאן סיף שנרצח בפיגוע בירושלים בשבוע שעבר, טוען הבוקר (שני) בראיון לניב רסקין כי חוק הלאום פוגע גם בדרוזים. "כל התושבים שחיים כאן כבר 64 שנה הם אנשים נאמנים למדינה", אמר סיף בראיון, "מה יעשו הערבים שנמצאים פה? מה יעשו הדרוזים? זה חוק ליהודים בלבד ואנחנו חייבים לחיות ביחד". סיף הוסיף: "חייבים לחיות בשלום ולא במלחמות, החוק הזה יגדיל את הטרור".


 
במקביל, בקואליציה מנסים להגיע לפשרה לפני ההצבעה הצפויה בכנסת מחרתיים. שר החינוך, שי פירון, קרא הבוקר לראש הממשלה לשנות את נוסח ההצעה. "אני מניח שעד יום רביעי תמצא פשרה", הוסיף השר פירון בראיון לתוכניתנו "בוקר טוב ישראל" עם אסף ליברמן, "אין מקום לבחירות עכשיו, זה לא נכון לאף אחד מהשותפים וזה לא נכון למדינת ישראל".
מנגד, סגן השר צחי הנגבי מהליכוד אמר הבוק בגל"צ: "אני מסכים שאין שום היגיון בללכת לבחירות, אנחנו עוד לא שנתיים לקיומה של הממשלה ושום היגיון לא מצדיק את זה". הנגבי הוסיף: "מדובר בקריאה ראשונה, וככל הזכור לי יש עוד חודשים ארוכים של דיון בנושא הזה בוועדות השונות".

 

מקור גלי צה"ל 
http://glz.co.il/1064-53914-HE/Galatz.aspx

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!