380 יחידות דיור לחיילים דרוזים בדליית אל כרמל
31/07/2014 22:56:10

 

שר הבינוי והשיכון אורי אריאל הורה לקדם בתוך חודש שיווק כ-380 יח"ד לטובת חיילים בני העדה הדרוזית בדליית אל כרמל, בשכונות פנינת הכרמל ודליה צעירה ב'.

 

ההחלטה שנועדה לחזק את חיילי העדה המשרתים בצה"ל, במיוחד בתקופת הלחימה, התקבלה לאחר ישיבה שקיים השר אריאל ביחד עם ראש מועצת דלית אל כרמל רפיק חלבי, סגן השר לשעבר איוב קרא, חבר המועצה גסוב חסון ונציג משרד הבינוי והשיכון במגזר הדרוזי כמאל באדר.

 

כמו כן הנחה השר אריאל את הגורמים המקצועיים לטפל במרכז התרבות בעיר ובאישור האכלוס בסכום של כ-400 אלף ש"ח, כאשר בנוסף תכין העירייה אומדן עלויות לטובת צרכים בשכונות הוותיקות והעניין ייבחן על ידי המשרד.

 

השר אריאל אמר בסיום הפגישה כי "אין חולק שצריך לעודד את מי שתורם למדינת ישראל ולכן קידום יחידות הדיור הללו לטובת החיילים בעדה היא צעד חשוב ונכון. אנו מחויבים למצוא פתרונות דיור לכל מגזר. הצרכים של הזוגות הצעירים במגזר הדרוזי ייחודיים ואנו פועלים להבאת סל פתרונות כולל עבורם''.

 

ראש המועצה רפיק חלבי אמר כי "השר אריאל עומד לימין החיילים בני העדה ועל כך כמו גם עמדתו כלפי צרכי העדה הדרוזית בכלל אנחנו מודים. אני בטוח שנמשיך יחד עם השר לפעול למציאת פתרונות נוספים לצרכי העדה בתחום הדיור".

 

סגן השר לשעבר איוב קרא הוסיף "אני מודה לשר אריאל על תמיכתו וקורא לשרי ממשלת ישראל ללכת בדרכו של השר אריאל בכל הקשור לתמיכה בעדה הדרוזית".

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!