גאווה כפולה-לגדוד ולעדה, סמ"ר מערוף ביבר מקבל את אות מצטיין הנשיא
07/05/2014 10:56:22

גאווה כפולה-לגדוד ולעדה:

סמ"ר מערוף ביבר מכפר ג'ת שבגליל הינו הדרוזי היחיד מבין 120 קציני וחיילי צה"ל מכלל היחידות שיקבלו היום, יום העצמאות ה-66 למדינת ישראל את אות מצטיין הנשיא.

 

ביבר בן ה-21 משרת כקשר ס' מ"פ בגדוד חרב, תפקיד אינטנסיבי מאוד הדורש הרבה מאמץ והשקעה. תחתיו משרתים 15 חיילים אשר עבורם הוא משמש כדמות לחיקוי. ביבר לקח חלק בפעולות מבצעיות והוכיח יכולות גבוהות, הדגיש כי "מי שנותן מעצמו ומשקיע- מקבל את ההוקרה על כך". ביבר סיפר כי את המוטיבציה להצליח ולהוביל, קיבל מחבריו למחלקה. "דברים שלא דמיינתי שאני יכול לעשות-עשיתי. השירות בגדוד נתן לי את הרצון להצליח", על הקשר המיוחד בין גדוד חרב לעדה הדרוזית אמר כי "החיבור בין הגדוד לעדה הוא יחיד במינו ומחזק את מאוד החיילים, הוא גורם מרכזי למוטיבציה ולרצון לתרום ולתת עבור המדינה". בן דודו משרת גם הוא בגדוד וכן בני משפחה נוספים משרתים בתפקידים שונים בצבא. 

 

ביבר נבחר למצטיין בזכות האחריות, המקצועיות, הדבקות במשימה והרצון להוביל שבלטו בו ועל כן יעמוד היום ברחבת בית נשיא המדינה ויקבל את אות המצטיין במעמד הנשיא, מר שמעון פרס, ראש הממשלה, מר בנימין נתניהו, שר הביטחון, מר משה (בוגי) יעלון, ראש המטה הכללי, רא"ל בנימין (בני) גנץ ובכירים נוספים. אות נשיא המדינה תינתן לו כהכרת תודה והערכה על שירותו ב-3 השנים האחרונות. אות אשר בעלת משמעות עצומה לגדוד, לכפר ולעדה כולה.

 

 

אהבתם? מוזמנים לשתף!

x

אוהבים את ירכא נט? תנו לנו בלייק!